Poznaj PPPCO

POWEL POLYMER PLAST

Power Polymer Plast sp. z o.o. jest młodą, dynamiczną firmą, aktywną w branży produktów chemicznych i petrochemicznych. Firma skupia się głównie na dostarczaniu oryginalnie stworzonych i powtórnie przetworzonych polimerów na rynki światowe. Jednocześnie firma jest również aktywna w branży chemikaliów, pochodnych ropy naftowej. Jakkolwiek firma ma niedługą historię, jej menedżerowie i cała załoga posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Firma wykorzystuje ścisłe powiązania z dostawcami z całego świata.

Power Polymer Plast sp. z o.o. koncentruje się na dostawach just-in-time różnych, najwyższej jakości produktów ropopochodnych, petrochemicznych, rafineryjnych w konkurencyjnych cenach, co pozwala obsługiwać naszych klientów szybko i efektywnie.

Nasza zdolność do szybkiej i efektywnej obsługi pozwala na intensywne zwiększanie się naszego udziału w rynku. Skupiamy się na tworzeniu długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu, ale realizujemy też szybkie transakcje dotyczące towaru posiadanego na magazynie.

Jednocześnie firma zapewnia pomoc w obsłudze logistycznej dostarczanych produktów. W zależności od potrzeb klienta, możemy zorganizować transport do żądanego miejsca, jak również dokonać w dostawy na wybranych przez klienta warunkach Inco terms. Power Polymer Plast przestrzegając norm i dbając o rozwiązania proekologiczne wychodzi na przeciw wymaganiom rynkowym poprzez ścisłą współpracę z klientami i dostawcami.

Overlay

Overlay

Overlay